Webmaster Başarı Hikayesi

Sevgili Ortaklar!

Webmaster satış ortaklığı modelini seçen ortaklarımızdan birinin yapmış olduğu etkinliğe dayanan yeni bir başarı hikayesini sizinle paylaşıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

İş ortağımız, öncelikle kendisine ait bir Telegram kanalı oluşturdu. İnternet üzerinde herkesin erişim sağlayabileceği başarılı işlem stratejilerini ve trade yöntemlerini Telegram kanalı üzerinden izleyicileriyle düzenli olarak paylaştı.

Ayrıca yatırımcılara hangi enstrümanda, ne zaman ve hangi teknik göstergeye dayanarak işlem yapılacağına dair karar vermelerine yardımcı olacak, iyi işlem olanaklarını ön plana çıkaran “Autochartist” teknik analiz yazılımını kullandı. Autochartist, AMarkets tarafından tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunulan işlem sinyalleriyle ilgili bir hizmettir.

Ortağımız her gün bu analitik platformdan alınan işlem sinyallerini Telegram kanalına iletti. Her haftanın başında, bir önceki hafta yapmış olduğu işlemlerin sonuçlarını özetleyecek şekilde kısa bir inceleme yaptı. Yatırım yapacak kişilerin, bu alım satım sinyallerini kullanarak finansal piyasalarda nasıl kar elde edebileceğini göstermek için kişisel yatırım hesabına 1.000 $ para aktardı. İş ortağımız, bu sistemin nasıl işe yarayacağını göstermek, platformla ilgili gerekli deneyimi elde etmek ve sunulan hizmeti kendisi test etmek için iki ay boyunca bir demo hesabı üzerinden işlem yaptı.

İş ortağının yayın sırasında alım satım yaptığı hesabın bakiyesi 1.529 $ idi.

İş ortağımız kanalını açtıktan altı ay sonra, hedeflemiş olduğu yaklaşık 2.400 aboneyi kanalına çekmeyi başardı. İş ortağımız bu sonuçları elde etmek için, birbirine benzer grupları, finans ve yatırım üzerine açılmış diğer Telegram kanallarını hedefleyen sosyal medya reklamlarını ve yerel reklamcılık (ücretli içerik) hizmetlerini kullandı. Ayrıca Yandex Zen medya içerik platformunda bir finans bloğu oluşturmanın yanı sıra kişisel tecrübelerini ve işlem sonuçlarını finansal piyasalarda paylaşmak için kendi Youtube kanalını oluşturdu. Bazı kaynaklarda, karşılıklı bağlantı kullanarak elde ettiği bilgileri ücretsiz olarak yayınladı.

Ortağımız, son üç aylık çalışmanın ardından aşağıda paylaşmış olduğumuz sonuçları elde etti:

  •     Kanal tanıtımı için harcanan tutar: 1.428 $
  •     Nitelikli kayıtlardan kar: 2.720 $
  •     Toplam kayıt: 203
  •     Ödeme Yapan: 136
  •     Reddedilen kayıt: 23
  •     İnceleme Bekleyen: 44
  •     Etkinleştirilen hesaplar üzerinden kazanılan tutar: 1,125 dolar
  •     Müşteri: 46
  •     Toplanan fonlar: 82.192 $

Leave a Reply

avatar